ایرانی‌ها مقابل رقبای خود پیروز شدند - یک افغانی تنها برنده خارجی!

به گزارش جوان ایرانی، این مسابقات عصر جمعه با استقبال کم نظیر علاقمندان به رشته های رزمی بخصوص دوستداران مبارزات رینگی و در حضور محمود رشیدی رئیس فدراسیون ورزشهای رزمی در سالن هندبال مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد. روز گذشته قرار بود هفت مبارزه برگزار شود که به دلیل غیبت "لاسیو هولیک" تنها شش مبارزه برگزار شد.

حجت درویش نماینده وزن ۶۵- کیلوگرم کشورمان در سه راند متوالی برابر "ویکتور کانیسا" از اسپانیا صاحب پیروزی شد. در ادامه محمد بنا در وزن ۶۵- کیلوگرم برابر "دلشاد میرزایف" از ازبکستان صاحب پیروزی شد. رشیدی رئیس فدراسیون ورزش‌های رزمی کشورمان در پایان این مبارزه به دلیل مبارزه خود نماینده ازبکستان ۵۰۰ دلار به او جایزه داد.

رزمی

در وزن ۸۵- کیلوگرم تورج کریمی در یک مبارزه دیدنی "گیئورگی کیمدزه" از گرجستان را ضربه فنی کرد. اما در وزن ۷۵- کیلوگرم تنها رزمی کار بازنده تیم کشورمان بود. حسین حیاتی در مبارزه برابر "سید علی اصغر" از افغانستان نتیجه را واگذار کرد. نماینده افغان‌ها یک مبارزه سح بالا را به نمایش گذاشت و برابر حیاتی با ضرفه فنی پیروز شد.

در وزن ۹۰- کیلوگرم گیوه چی سرگروه تیم ملی کیک بوکسینگ کشورمان به دلیل غیبت "هولیک" برنده معرفی شد و در وزن ۷۰- کیلوگرم هم میثم آقا رضایی و "میگوئل اسکار" از پرتقال یک مبارزه دیدنی و جذاب را به تصویر کشیدند که در نهایت این نماینده کشورمان بود که برنده از میدان خارج شد و کمیته برگزاری هم "اسکار" را به عنوان ورزشکار اخلاق این مسابقات معرفی کرد.

به نفرات برنده این مسابقات ۱۰۰۰ دلار و به نفرات بازنده ۵۰۰ دلار جایزه داده شد. باتوجه به فروش بلیت ۳۰ هزار ريال، باز هم نماشاگران زیادی به سالن هندبال مجموعه ورزشی انقلاب برای تماشای مسابقات آمده بودند.

مسابقات بخش بانوان امروز در سالن شهید افراسیابی برگزار خواهد شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه