برگزاری مراسم تشريفات عروسي

برگزاری مراسم تشريفات عروسيروز عروسي روزيست فراموش نشدني متعلق به شما، روزي که کنار هم عهد ميبنديد، روزي که همه افرادي را که دوستشان داريدکنار هم جمع ميکنيد. تشريفات مجالس عروسي مقصودلو با سالها تجربه مجري و طراح افکار شما عزيزان براي هر چه با شکوه تر و مجلل شدن اين روز نکات مهمي را به شما توصيه مي کند.

 

اگر شما در اجراي تشريفات عروسي خود اين نکات را رعايت کنيد، بدون شک عروسي شما هم در رديف عروسي هاي موفق و خاطره انگيزي قرارخواهد گرفت که در ذهن مهمانان باقي مي ماند.

 

برگزاري موفق تشريفات عروسي، معمولا آسان نيست و نياز به صرف وقت و انرژي و برنامه ريزي دارد. از آنجا که اکثر مردم فقط يک بار عروسي مي کنند، بنابراين شايد تجربيات برگزاري موفق تشريفات عروسي، در بين نزديکان شما انگشت شمار باشد. اما نکاتي که در اين مقاله مطالعه خواهيد کرد، نتيجه بررسي صدها عروسي موفق است. بنابراين کمک زيادي به شما خواهد کرد.

 

نکته1: هرچه زودتر يک تالار پذيرايي زيبا با اندازه مناسب رزرو کنيد
رزور تالار عروسي يکي از مهمترين بخشهاي برگزاري تشريفات عروسي شماست. حدود 6 ماه قبل از عروسي خود مي بايست تالارپذيرايي يا باغ عروسي خود را رزرو کرده باشيد. تالار عروسي مي بايست يک سالن بزرگ و مناسب داشته باشد و فضاي کافي براي نشستن ميهمانان و همچنين فضاي کافي براي رقص و شادي مهمانان داشته باشد.  تالار تشريفات پذيرايي عروسي مي بايست زيبا و دلنشين باشد. هيچ کس دوست ندارد وقت خود را در يک سالن تنگ و تاريک با سقفي کوتاه و يا يک زيرزمين سپري کند.

 

نکته 2:حتي الامکان تاريخ برگزاري جشن عروسي خود را آخر هفته قرار دهيد

ممکن است مجبور باشيد هزينه بيشتري براي تالار عروسي بپردازيد اما ارزش آن را خواهد داشت. اگر پنج شنبه شب نشد، جمعه شب را انتخاب کنيد و يا يک شب که فرداي آن تعطيل است را در نظر بگيريد. برگزاري عروسي در چنين اوقاتي باعث مي شود که ميهمانان شما به موقع در عروسي شما حاضر شوند و به خوشحالي تصميم بگيرند که بعداز ظهر تعطيل خود را در مجلس جشن و شادي شما شرکت کنند. معمولا جشن عروسي حدود ساعت 8 بعداز ظهر آغاز خواهد شد و تا پاسي از شب ادامه خواهد يافت. اگر فردا تعطيل باشد، همه با خيال راحت به شادي و پايکوبي در مراسم عروسي شما خواهند پرداخت و تا آخر مراسم، مهماني را ترک نخواهند کرد.

 

عروسي,خدمات عروسي, برگزاري مراسم عروسي

 

نکته 3: کيفيت کترينگ و تهيه شام عروسي مهم است

مهمانان شما انتظار دارند در بزرگترين شب زندگي شما، خوب پذيرايي شوند و کترينگ و تهيه شام، مهمترين قسمت تشريفات عروسي شماست. کيفيت غذا مي بايست مناسب باشد و در کنار آن دسر و نوشيدني هاي مناسب نيز مهم هستند.

 

اگر تشريفات شام عروسي را به صورت سلف سرويس برگزار مي کنيد، مطمئن شويد که براي هر 50 ميهمان، يک ميز شام وجود دارد. اين نکته مهمي است. اگر 350 ميهمان بايد سر يک ميز شام پذيرايي شوند، دو ساعت طول مي کشد تا تمام مهمانان شام بخورند. چراکه بايد صبر کنند يک گروه شام خود را صرف کند و سپس گروه بعدي شام بخوردند و اين يک فاجعه در برگزاري تشريفات عروسي است.

 

نکته 4: مزون لباس عروس

انتخاب لباس عروس مهم ترين و هيجان انگيزترين قسمت برگزاري مراسم عروسي است. هر عروس با توجه به تناسب قد و قامت خود و سليقه و فرهنگ خانوادگي طرح متفاوتي را مي پسندد.خدمات مجالس و تشريفات مقصودلو با همکاري مزون هاي معروف و معتبر تهران ، بهترين گزينه ها را براي انتخاب لباس عروس به شما پيشنهاد مي دهد.

نکته 5 : دسته گل

طراحي دسته گل عروس يکي از خدمات ويژه مقصودلو براي زيباترين شب زندگي شماست. تشريفات مقصودلو در کنار معرفي و عقد قرارداد همکاري با بهترين گل فروشي هاي تهران ، اين امکان را دارد تا در روز مراسم عروسي ، دسته گل را توسط طراحان گل آرايي ، درب منزلتان اجرا و تحويل شما دهد تا با کمترين وقت و دلهره روز مراسم عروسي خود را شروع نماييد .

 

نکته 6:به موقع در جشن عروسي خود حاضر شويد

بسياري از ما ديده ايم يا شنيده ايم که عروس و داماد موقع صرف شام به جشن عروسي خود رسيده اند. اگر مي خواهيد بدانيد مهمانان شما چه حسي خواهند داشت، خيلي ساده است : دو ساعت تمام روي يک صندلي بنشينيد و موزيک گوش کنيد يا به يک برنامه تلويزيوني زل بزنيد!

 

دير رسيدن شما به عروسي، ضمن اينکه مهمانان را خسته مي کند، عکس ها و فيلم عروسي شما را نيز خراب ميکند.

 

عروسي,خدمات عروسي, برگزاري مراسم عروسي

 

نکته 7:عروس و داماد قدرشناس آخر از همه شام مي خورند!

شب عروسي شما بزرگترين شب زندگي شماست. شايد در تمام طول زندگي تان چنين فرصتي براي شما فراهم نشود که اين همه مهمان از دور و نزديک به خاطر شما دور هم جمع شوند. اگر مي خواهيد همه از تشريفات عروسي شما راضي و خشنود باشند، خوردن شام خود را به تعويق بيندازيد و با حوصله بر پذيرايي نظارت داشته باشيد. خودتان سر هر ميز حاضر شويد و ضمن ابراز قدرداني دوباره از مهمانان از آنها بپرسيد که چيزي کم و کسر دارند يا خير؟ با مهمانان نزديک و طراز اول خوش و بش کنيد و خلاصه نشان بدهيد که آداب ميزباني را مي دانيد. بعد از اينکه همه چيز را کنترل کرديد، به اتفاق همسرتان مشغول صرف شام عروسي شويد.

 

مراسم عروسي خود را به خدمات مجالس و تشريفات مقصودلو بسپاريد.

www.maghsoudloocatering.com

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه