تیم مچ اندازی ملایر قهرمان مسابقات مچ اندازی استان همدان شد

مهدی رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر در همدان با اشاره به برگزاری مسابقات مچ اندازی قهرمانی استان همدان اظهار داشت: این مسابقات با شرکت تیم های همدان، ملایر، نهاوند، تویسرکان، رزن، بهار، اسد آباد و قهاوند در سالن فرهنگسرای شهید مدنی شهر همدان برگزار شد.

وی افزود: ورزشکاران ملایری با درخشش خود در این مسابقات هفت مدال طلا، شش مدال نقره و سه مدال برنزدر اوزان مختلف کسب کرده و در رده سنی بزرگسالان و جوانان برسکوی نخست این مسابقات ایستادند.

مدیر اداره ورزش و جوانان ملایر با اشاره به بازدید از هیئت های ورزشی شهر سامن گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه فجر مسابقات کشتی، والیبال و کاراته به میزبانی سامن برگزار می شود.

رضایی عنوان کرد: در این دیدار ضمن بررسی وضعیت ورزش و موقعیت هیئت های ورزشی و همچنین بررسی مشکلات ورزش شهر سامن، در خصوص کمک به ورزش سامن تصمیماتی گرفته شد.

وی افزود: اداره ورزش و جوانان ملایر و شهرداری سامن کمک هایی در اختیار هیئت های ورزشی این شهر قرار خواهند داد.

مدیر اداره ورزش و جوانان ملایر با اشاره به دیدار مسئولان ملایر با پهلوان و قهرمان باستانی این شهرستان گفت: معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر، مسئول بسیج ورزشکاران شهرستان و تعدادی از معتمدین ورزش ملایر به اتفاق به دیدار سید سجاد موسوی قهرمان و پهلوان چندین دوره ورزش باستانی کشور رفتند.

رضایی عنوان کرد: در این دیدار فرماندار ملایر ضمن دیدار با خانواده موسوی در تبیین بحث پهلوانی و قهرمانی ورزشکاران مطالبی را بیان کرده و در پایان نیز به این قهرمان و پهلوان ملایری لوح تقدیر و یک عدد سکه تمام بهار آزادی اهدا شد.

وی با اشاره به این قهرمان باستانی ملایری گفت: سید سجاد موسوی از سوی فدراسیون پهلوانی و زور خانه ای کشور برای شرکت در اردوی تیم ملی پهلوانی و زورخانه ای دعوت شده است.

مدیر اداره ورزش و جوانان ملایر عنوان کرد: این اردو تا ۱۰ بهمن ماه در زورخانه شهید فهمیده تهران برگزار می شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه