سفر ملایی و محجوب به مغولستان - مبارزه ۲۰۸ جودکار روی تاتامی اولا

به گزارش جوان ایرانی، رقابتهای جایزه بزرگ مغولستان طی روزهای ۱۲ تا ۱۴ تیرماه در اولان باتور برگزار می‌شود و تیم دو نفره ایران برای حضور در این مسابقات ساعت ۲۰ سه‌شنبه تهران را به مقصد پکن ترک کرد و از آنجا راهی اولان باتور خواهد شد. بر همین اساس سعید ملایی در وزن ۸۱- کیلوگرم و جواد محجوب در وزن ۱۰۰- کیلوگرم با هدایت مجید زارعیان در این مسابقات شرکت خواهند کرد.

رقابتهای مغولستان جمعه هفته جاری آغاز می‌شود که طبق برنامه سعید ملایی روز شنبه ۱۳ تیرماه و جواد محجوب روز یکشنبه ۱۴ تیرماه به دیدار رقبای خود می‌روند. امتیاز این مسابقات در راه کسب سهمیه المپیک در رنکینگ فدراسیون جهانی ثبت خواهد شد.

در این مسابقات ۲۰۸ جودکار حضور دارند که ۱۰۷ جودوکار مرد و ۱۰۱ جودوکار در بخش زنان به رقابت خواهند پرداخت. در وزن ۸۱- کیلوگرم که سعید ملایی حضور دارد، ۱۸ جودوکار و در وزن ۱۰۰- کیلوگرم جواد محجوب در بین ۱۵ جودوکار برای کسب امتیاز در راه کسب سهمیه المپیک به رقابت خواهند پرداخت.

این دو جودوکار کشورمان بعد از پایان مسابقات در اردوی مشترکی که به مدت سه روز با حضور جودوکاران شرکت کننده برگزار خواهد شد تمرینات خود را پیگیری می‌کنند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه