قهرمانان نماد ملی کشور هستند

به گزارش جوان ایرانی، احمد قاضی صبح سه شنبه در دیدار با خانواده علیرضا لطفی مربی برجسته ووشو کشور از وی و محمد و مریم لطفی ورزشکاران برتر ووشوکار این شهرستان تجلیل کرد و افزود: ورزشکاران نمادهای ملی کشور هستند و باید الگوی جوانان قرار گیرند.

وی اهتراز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در میدان های ورزشی جهان را وظیفه اصلی ورزشکاران دانست و خاطر نشان کرد: کسب افتخار پس از ممارست ‌هایی که ورزشکاران در راه کسب مدال و اهتزاز پرچم پر افتخار کشورمان می‌کشند بسیار مهم است.

مدیرکل ثبت‌احوال استان سمنان نیز در این دیدار ضمن تقدیر از تلاش فعالان حوزه ورزش استان، با اشاره به رشد قابل‌توجع ورزش کشور طی سال های اخیر تصریح کرد: حمایت های همه جانبه مردم و مسئولان از ورزشکاران می تواند افتخار آفرینی و موفقیت های بیشتری برای کشور به ارمغان آورد.

عباسعلی طالب بیدختی ضمن تاکید بر این مطلب که اهتمام به ورزش، امر به معروف است، عنوان کرد: اگر بخواهیم جامعه‌ای سالم و پویا داشته باشیم باید زمینه‌های ورزش را بین جوانان و آحاد جامعه فراهم کنیم تا موجبات تعالی و توسعه کشور فراهم شود.

در این دیدار از علیرضا لطفی دارنده دان دو مربیگری ووشو، محمد لطفی، مقام دوم مسابقات کشوری سبک چنگ چوانو مقام اول استان و دارنده دان یک ووشو و مریم لطفی، مقام اول مسابقات کشوری سبک فن زی چوان تجلیل شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه