کاراته ایران بهترین تیم ملی تاریخ خود را در اختیار دارد

به گزارش جوان ایرانی، علیرضا سمندر بعد از ظهر چهارشنبه در حاشیه تمرین تیم ملی کاراته کشورمان در قم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تمامی نفرات تیم ملی کاراته در زمره نفرات دارای مدال آسیایی و جهانی هستند و ما سال گذشته بهترین خاطره تاریخ کاراته کشور را رقم زدیم و می‌خواهیم این موفقیت‌ها ادامه یابد.

وی افزود: سال گذشته قهرمان کومیته تیمی جهان شدیم و مدال برنز کاتای بانوان جهان را برای نخستین بار به دست آوردیم و تعدادی از مربیان ما در کشورهای اروپایی نظیر بلژیک و دانمارک به من می‌گفتند که شما هنوز نمی‌دانید دست به چه کار بزرگی زده‌اید.

رئیس فدراسیون کاراته گفت: امروز یک تیم یکدست و آماده در اختیار داریم و می‌توانم با تمام وجودم این را بگویم که بهترین تیم تاریخ کاراته ایران را در اختیار داریم و در سال گذشته نیز همین شرایط وجود داشت و امیدوارم با دعای مردم بتوانیم از مسابقات قهرمانی آسیا در ژاپن با دست پر بازگردیم.

سمندر بیان داشت: هم تیم ملی مردان و هم تیم ملی زنان ما با روحیه بسیار خوبی می‌خواهند به ژاپن بروند و همگی برای کسب مدال و موفقیت و قهرمانی ایران انگیزه دارند.

وی عنوان کرد: به علت مشکلات مالی نتوانسته‌ایم تدارک خوبی برای این مسابقات برای تیم‌های ملی داشته باشیم اما کاراته کاهای ما این مشکلات را درک کرده‌اند و می‌خواهند با شرایط موجود و با تمرینات پرفشاری که پشت سر گذاشته‌اند در ژاپن بدرخشند.

رئیس فدراسیون کاراته تصریح کرد: حضور غلامرضا دباغیان به عنوان سرمربی تیم ملی برای ما یک امتیاز بزرگ است زیرا وی یک مربی شناخته شده و مورد احترام برای همه کاراته کاهای کشور و جامعه مربیان ما است و حتی کاراته کای ملی ما برای تمرین زیر نظر مربی خود زود‌تر از زمان مشخص شده بر سر تمرین حاضر می‌شود.

سمندر افزود: قرار است از سال ۲۰۲۰ کاراته وارد مسابقات المپیک شود و فدراسیون جهانی نیز مشغول رایزنی در این زمینه است و با توجه به میزبانی ژاپن از المپیک ۲۰۲۰ امیدواریم که این رشته در المپیک حضور یابد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه