یکدلی و همبستگی در اردوی تیم ملی کاراته موج می‌زند

به گزارش خبرنگار مهر‏‏، علیرضا سمندر ظهر چهارشنبه در جمع ملی پوشان کاراته کشورمان در تمرین تیم ملی در خانه کاراته استان قم اظهار داشت: شما افتخار کشورمان هستید و چشم مردم به شماست تا بتوانید موفقیت‌های یک سال گذشته ایران در عرصه بین المللی را تکرار کنید.

وی افزود: درست است که هفته گذشته در مسابقات بین المللی جام وحدت و دوستی نایب قهرمان شدید اما در واقع من از این دومی و دور ماندن از قهرمانی ناراحت نشدم؛ زیرا گاهی لازم است گاهی بشکنیم.

رئیس فدراسیون کاراته گفت: این نایب قهرمانی برای ما یک تلنگر بود و به ما می‌گوید که بین ۱۱۶ کشور قهرمان جهان شده‌ایم اما گاهی شرایطی پیش می‌آید که بین ۸ کشور نایب قهرمان تیمی می‌شویم و باید غرور را از خودمان دور کنیم و از غفلت دور بمانیم.

سمندر بیان داشت: هر قهرمان گاهی به شرایط بر می‌خورد که آن روز، ‏ روز وی نیست اما خوشبختانه این حس را در تیم ملی می‌بینم که تیم ملی یکدستی داریم و در اردوی ما پچ پچ و قهر و آشتی وجود ندارد و قلب تک تک کاراته کاهای ما برای هم می‌تپد.

وی عنوان کرد: یکدلی و همبستگی در اردوی تیم ملی کاراته موج می‌زند و وقتی ذبیح الله پورشیب یا هر کاراته کای دیگری روی تاتامی می‌رود تک تک ما دلهره داریم که نکند پورشیب پیروز نشود و این دوستی و مودت بین همه نفرات برای ما ارزشمند است و می‌تواند چراغ راه ما باشد.

رئیس فدراسیون کاراته تصریح کرد: با تمام مشقت‌هایی که فدراسیون کاراته در زمینه مالی داشت و نتوانستیم تیم ملی را به تورنمنتهای مد نظر اعزام کنیم اما خوشحالیم که تیم ملی را آماده می‌بینیم.

سمندر افزود: امیدوارم که پس از مسابقات آسیایی پاداش قهرمانی جهان‏ بازی‌های آسیایی اینچئون و هم مسابقات قهرمانی آسیا تأمین و پرداخت شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه